HRA DUET

Hrajte spolu!


Urobte si týždeň manželstva s hrou DUET

Odborníci z Centra pre tréning a rozvoj, kde sa poradensky venujú párom a rodinám, vydávajú pri príležitosti Národného týždňa manželstva partnerskú hru DUET 2.

Hru si môžete objednať na webe vztahovo.sk

Využite hru, aby ste prehĺbili vzájomné poznanie, posilnili svoj manželský vzťah a zabavili sa!


Hra pre páry DUET 2:

Hra DUET je zábavná komunikačná hra pre manželov i zaľúbené dvojice, ktorá obsahuje 100 hracích kariet.

70 základných hracích kariet odzrkadľuje 7 partnerských zručností, dôležitých pre spokojný a naplnený partnerský vzťah. Pre každú zručnosť máte k dispozícii 10 kariet - 7 hádaniek a 3 akčné úlohy. Súčasťou hry je aj 30 bonusových kariet rozdelených do troch kategórií. Tieto vám odhalia, akú rolu zastávate vo vašom vzťahu. Môže ísť o rolu kronikára, ktorý dokonale pozná príbehy z minulosti vášho vzťahu. Alebo o rolu bylinkára, ktorý vie, čo máte i nemáte radi a dokáže tým "ochutiť" prítomnú chvíľu. A napokon o rolu hvezdára, ktorý vidí za horizont, do budúcnosti vášho vzťahu.

Cieľom hry...

...je uhádnuť hádanky a akčné úlohy, vďaka ktorým sa dozviete, ako dobre ovládate 7 partnerských zručností. Ak uhádnete úlohy bonusových kariet, odkryjete vašu rolu vo vzťahu. Správne odpovede sú pre každý pár jedinečné, a preto si ich zakaždým overujete u svojho manželského partnera.

Hra DUET 2 ponúkne okrem vzájomného prehĺbenia poznania partnerov aj rozvoj najdôležitejších partnerských zručností. Ide o rozšírené vydanie hry DUET, ktorá sa objavila v minuloročnej kampani a tešila sa veľkému záujmu. Prvé vydanie hry si zakúpilo viac ako 880 párov po celom Slovensku.

Viac o hre sa môžete dozvedieť na www.vztahovo.sk. Tam je možné si hru aj objednať.

Ako môžete DUET využiť počas NTM

  • môžete si ju zahrať so svojím manželským partnerom v súkromí vášho domova či vo vybraných kaviarňach po celom Slovensku, kde si ju budete môcť počas NTM aj zakúpiť
  • venovať ju svojim priateľom, susedom či kolegom ako darček a povzbudiť ich, aby si s hrou urobili príjemný večer
  • môžete zriadiť DUET Ihrisko, kam pozvete manželské páry z vašej komunity, aby si hru zahrali a zabavili sa
  • alebo ju využijete počas romantickej večere pre rozhovor vo dvojici či ako hodnotnú odmenu v tombole alebo rôznych súťažiach