Zažite vo svojej obývačke večer plný napätia a zábavy pri kvíze Kahoot!

07.02.2022

Týždeň manželstva je skvelou príležitosťou, ako vystúpiť zo všednosti a stráviť so svojím manželským partnerom výnimočné chvíle. Jednou z možností, ako môžete tento týždeň osviežiť svoj vzťah a zažiť spolu niečo nezvyčajné, je zahrať si Kahoot! - náučno-zábavný kvíz v sobotu 19.2. o 20:30 cez youtube stream na kanáli NTM.

Okrem zábavy a napätia sa tiež môžete dozvedieť niečo nové, možno prekvapivé o zákonitostiach spokojného manželského vzťahu a aspoň virtuálne sa prepojiť s množstvom ďalších párov z celého Slovenska. Kvízom vás budú sprevádzať Ondrej a Alenka Kolárovskí, ktorých poznáte z minuloročného Večera pre dvoch.

Aby ste sa mohli do hry zapojiť, ideálne je použiť 2 obrazovky: kvízové otázky sa vám budú zobrazovať na 1 obrazovke (počítači alebo tablete) a svoje odpovede budete zadávať, napr. cez smartfón. K zapojeniu sa do kvízu nie je potrebné nič inštalovať ani do počítača, ani do mobilu. Samozrejme potrebujete pripojenie na internet.

Ku kvízu sa pripojíte na facebookovej stránke NTM TU

Samotný spôsob hry bude vysvetlený moderátormi v úvode programu. Program s kvízom bude možné sledovať aj pasívne, bez aktívneho zapojenia sa. Tešíme sa na vás!