Zimná výzva pre manželské páry, ktoré majú rady pobyt v prírode a rady spoznávajú nové miesta

16.12.2021

Prešovský tím NTM v spolupráci s Krajskou organizáciou cestovného ruchu (KOCR) "Severovýchod Slovenska" pozýva zapojiť sa do kampane Zimná výzva, ktorej cieľom je ukázať turistický potenciál Prešovského kraja svojim návštevníkom. 15 vybraných miest je rozdelených do troch kategórii podľa náročnosti a KOCR umiestnila na všetky miesta zahrnuté v Zimnej výzve jedinečné nálepky a pokiaľ sa pri nej účastníci odfotia, môžu súťažiť o zaujímavé ceny. Kampaň Zimná výzva bude prebiehať od 20. decembra 2021 do 20. marca 2022. Kompletné pravidlá súťaže sú dostupné na stránke www.severovychod.sk

Tohtoročná edícia Zimnej výzvy prináša v rámci Národného týždňa manželstva aj tzv. "Manželský bonus" - manželia, ktorí sa zaregistrujú na www.ntmpo.sk a nahrajú do 6.2.2022 jednu fotografiu so svojou polovičkou z niektorej lokality Zimnej výzvy (pri danej nálepke KOCR), majú šancu vyhrať skvelé ceny od NTM. 

Ukončenie "Manželského bonusu" je pred začiatkom NTM, aby sa počas týždňa NTM mohla aktivita vyhodnotiť, no manželia môžu aj po tomto termíne pokračovať v spoločných výletoch v prírode!

"Zimná výzva - Manželský bonus" je aktivitou, do ktorej sa môžu zapojiť aj páry z iných častí Slovenska.

Viac info aj registračný formulár pre nahrávanie fotografií je na: www.ntmpo.sk