15
feb 17

Zakladateľ národného týždňa manželstva Richard Kane pri svojej návšteve Slovenska vylosoval spomedzi tých, ktorí splnili podmienky súťaže (objednali si viac ako 30 MPZtiek), týchto výhercov víkendových pobytov:

Zuzana Murínová zo Svinnej - víkendový program pre manželské páry v Račkovej doline

Patrik Šarišský z Košickej Novej Vsi - víkendový program pre manželské páry v Račkovej doline

Katarína Kosová z Novej Bošáce - víkendový pobyt pre celú rodinu v Rodinkove.

Organizátori podujatí (YWAM, Naše manželstvo a Rodinkovo) budú výhercov kontaktovať a dohodnú s nimi detaily pobytov.

Výhercom blahoželáme a prajeme, aby pobyty boli obohatením ich manželského aj rodinného života!

10
feb 17

V rámci akcie "Večer o manželstve s Richardom Kane-om" v UPC Bratislava budú vylosovaní spomedzi tých, ktorí si zakúpili viac ako 30 ks MPZ-tiek, traja výhercovia víkendových pobytov.

Ide o víkendový pobyt pre celú rodinu v Rodinkove a dva víkendové programy pre manželské páry v Račkovej doline, organizované organizáciami Naše manželstvo a YWAM. Mená výhercov zverejníme na našej webstránke v priebehu týždňa manželstva.

08
feb 17

Manželská poznávacia značka sa v rámci tohtoročnej kampane dostala k takmer 20 000 manželským párom!

Ak aj vy vozíte MPZ- tku na svojom aute, dajte o tom vedieť ďalším tiež prostredníctvom interaktívnej mapyBudeme tak spoločne vidieť, kde všade jazdia autá s týmito symbolickými výpoveďami o tom, že manželstvo je dobrá vec!

 

  

08
feb 17

Symbolické manželské ŠPZ-tky už nie je možné objednať si v tlačenej podobe cez náš web. Ak však máte záujem vyjadriť svoju vďačnosť za manželstvo tým, že budete počas týždňa manželstva voziť vo svojom aute manželskú poznávaciu značku, nech sa páči, stiahnite si ju vo formáte MS WORD: MPZ pre vlastnú tlač.docx (247510)  a vytlačte na vlastnej tlačiarni.

Tlačenú MPZ-tku môžete tiež získať  v predajniach siete KINEKUS (Bratislava, Trenčín, Púchov, Prievidza, Martin, Žilina, Ružomberok, Poprad, Košice). 

Zároveň ďakujeme KINEKUS za podporu kampane Národný týždeň manželstva!

 

06
feb 17

Prečítajte si Newsletter 4

Čítať ďalej: Newsletter 4

02
feb 17

Zakladateľ medzinárodnej iniciatívy "Národný týždeň manželstva" Richard Kane odštartuje tohtoročnú kampaň na Slovensku spoločne s nami - Večerom o manželstve - v pondelok 13.2.2017 v bratislavskom Univerzitnom pastoračnom centre!

Viac informácií o podujatí nájdete v sekcii „Podujatia a zľavy“ medzi akciami Bratislavského kraja.

31
jan 17

Chcete si SPOLU čítať Bibliu a zároveň pracovať na svojom vzťahu? Potom si spolu čítajte zamyslenia Päť jazykov lásky na každý deň.

Pri spoločnom čítaní Biblie a zamysleniach, ktoré vám pomôžu aplikovať biblický text na vaše vzťahy, sa prehĺbi váš vzájomný vzťah aj váš vzťah s Bohom.

Zamyslenia sa týkajú rôznych oblastí vrátane komunikácie, očakávaní, postavenia v rodine, sexu, konfliktov, financií, vzťahov k deťom a svokrovcom, a ďalších.

Výskumy ukazujú, že páry, ktoré si spolu čítajú Bibliu a spolu sa modlia, majú oveľa zdravší vzťah.

Vydavateľstvo PORTA LIBRI ponúka v rámci NTM špeciálnu uvádzaciu cenu na túto novinku od Garyho Chapmana.

Knihu si môžete objednať na:  http://www.porta.sk/kategoria/manzelstvo-rodina-vychova/manzelstvo-a-partnerstvo/pat-jazykov-lasky-na-kazdy-den/

Strana 1 z 2