NTM 2018 aktuality

Inšpirácie pre manželstvo

K tohtoročnej téme Manželstvo - umenie lásky pre vás pripravujeme v záložke "O manželstve" podnetné články od odborníkov v oblasti vzťahov - psychológov, terapeutov a poradcov a tiež rozhovory s niektorými osobnosťami NTM z minulých ročníkov o tom, čo je pre nich v manželstve umením...


Počas Týždňa manželstva si budete môcť postupne pozrieť 5 krátkych videí zakladateľa NTM Richarda Kane o tom, čomu je dobré sa v manželskom vzťahu vyhnúť - začíname v pondelok 12.2.2018


Ponuka náramkov a záložiek k NTM 2018

Hoci už nie je možné objednať si personalizovaný náramok s Vašimi menami, stále si môžete objednať takéto kožené záložky alebo náramky s myšlienkou NTM 2018: 

Môžete ich darovať svojim priateľom, ponúknuť párom na podujatiach, ktoré zorganizujete vo Vašej komunite, alebo  si ich objednať pre seba ako viditeľný symbol Vášho rozhodnutia pestovať umenie milovať!

Objednajte TU


Možnosť pridať  Vaše podujatie 

Budeme radi, ak nám dáte vedieť o Vami plánovaných podujatiach v rámci NTM, ak sa s nami aj inými podelíte o Vaše nápady. Podujatie môžete pridať TU a my ho následne vložíme na stránku. Ďakujeme!