PREŠOVSKÝ KRAJ

Prešov: NTM v Prešove celotýždenný program
Miesto podujatia: Prešov
Popis: V Prešove je pripravený zaujímavý program na každý deň týždňa - pozrite plagát :) Zároveň počas NTM mnohé prevádzky ponúkli zľavy na tovar alebo služby - viď plagát ZĽAVY počas NTM v Prešove. V ponuke sú tiež poradenské služby pre manželov z rôznych oblastí života - viď plagát Poradenské služby DOBRÁ RADA v Prešove.
Kontakt: 0944143842
Viac info: www.ntmpo.sk
Prešov: Fotosúťaž manželských príbehov
Miesto podujatia: Prešovský kraj
Popis: Zapojte sa do fotosúťaže a vyhrajte parádny pobyt a ďalšie skvelé ceny! Uzávierka 31.1.2020 !!!
Kontakt: 0944143842
Viac info: www.ntmpo.sk
Prešov: ZĽAVY počas NTM v Prešove
Popis: Mnohé prevádzky či inštitúcie ponúkli počas NTM v Prešove zľavy pre manželov na tovar a služby. Vezmite polovičku na kávu za polovičku, zaplávajte si spolu lacnejšie, či prekvapte akciovým darčekom! :)) V Prešove je pripravený zaujímavý program na každý deň týždňa - pozrite plagát PROGRAM. V ponuke sú tiež poradenské služby pre manželov z rôznych oblastí života - viď plagát Poradenské služby DOBRÁ RADA v Prešove.
Viac info: www.ntmpo.sk
Prešov: Poradenské služby DOBRÁ RADA
Miesto podujatia: klubovňa PUZZLE,Svätoplukova 12, Prešov
Popis: Dobrá rada je párové/individuálne poradenstvo pre manželov. Každý deň bude k dispozícií poradca z inej oblasti manželského života. Manželia spolu alebo aj jeden z nich môžu prichádzať na nezáväzný osobný rozhovor s poradcom v príjemnom prostredí. Pripravená bude aj miestnosť na čakanie s možnosťou občerstviť sa kávou/čajom. Počas poradenstva je zabezpečené stráženie detí od 3 rokov na mieste podujatia.
Kontakt: 0944143842
Viac info: www.ntmpo.sk
Prešov: Večer príbehov
Dátum: 16.02.2020 o 17:00
Miesto podujatia: Hotel Black horse,Baštová 25, Prešov
Popis: O veľkej láske, ktorá rúca bariéry, predsudky a prekážky. O láske na doskách, ktoré znamenajú svet, i mimo nich. O láske vás dvoch, ktorí ste si ju pred rokmi sľúbili. Večer so zaujímavými hosťami aj priestorom pre dôverné rozhovory vo dvojici. Príležitosť na príjemné vybočenie z každodenného stereotypu, oddych, vzájomné obohatenie sa, posilnenie i obnovu vášho vzťahu. Trvanie večera cca 120 minút. V čase trvania programu zabezpečené stráženie detí od 3 rokov na mieste podujatia. Počet miest obmedzený, odporúčame registráciu cez formulár na stránke www.ntmpo.sk. Pri registrácii do 12.02.2020 malý darček 🙂 V Prešove pozrite aj ďalšie podujatia počas NTM - viď plagát PROGRAM, pozrite aj na zľavy - plagát ZĽAVY alebo ponuku poradenských služieb - plagát DOBRÁ RADA .
Kontakt: 0944143842
Viac info: www.ntmpo.sk
Záhradné: Posedenie pre manželov
Dátum: 13.02.2020 o 18:00
Miesto podujatia: Kostol Sedembolestnej Panny Márie v Záhradnom, Kultúrny dom Záhradné,Tulčícka 2, Záhradné
Popis: Večer začneme svätou omšou a následne sa premiestnime do Malej sály Kultúrneho domu v Záhradnom, kde sa uskutoční posedenie pre manželov, kde vyrozprávajú svoje príbehy stretnutia a bude priestor na diskusiu s otcom Petrom Fogašom.
Viac info: www.farnostzahradne.sk