2019 Hráme spolu


Kampaň NTM 2019 s témou "Hráme spolu" bola príležitosťou urobiť niečo, čo vás baví, objavovať jeden druhého, vybočiť z každodenného stereotypu... obnoviť hravosť a zábavu vo vzťahu! 

V spolupráci s odborníkmi z Centra pre tréning a rozvoj sme pripravili  hru pre manželské páry DUET 2

Hra DUET 2 ponúka okrem vzájomného prehĺbenia poznania partnerov a zábavy aj rozvoj najdôležitejších partnerských zručností.

Viac o hre sa môžete dozvedieť na www.vztahovo.sk Tam je možné hru aj objednať a zakúpiť.

Počas NTM 2019 bolo možné si hru DUET zahrať aj v 30-tich partnerských kaviarňach po celom Slovensku.  


Počas celého Týždňa manželstva putovala naprieč Slovenskom DUET Tour. Vďaka regionálnym koordinačným tímom a ich skvelej organizačnej práci mala 16 zastávok od Bratislavy po Sninu a zúčastnilo sa jej dokopy takmer 1000 účastníkov. Tí mali možnosť zažiť príjemný večer s interaktívnym workshopom "7 pilierov spokojného manželstva" aj malou ochutnávkou hry DUET.

Bratislava - Trenčín - Považská Bystrica - Topoľčany - Prievidza - Žilina - Rabča - Ružomberok - Liptovský Mikuláš - Poprad - Prešov - Košice - Snina

Medzi fanúšikmi NTM 2019 bola aj naša skvelá biatlonistka Anastazia Kuzminova:

"Ako športovkyňa viem, čo to znamená, keď tím naozaj dobre funguje. A aj v manželstve je tímová spolupráca naozaj dôležitá - bez dôvery a vzájomnej podpory by to bolo veľmi ťažké. Preto sa mi páči myšlienka Národného týždňa manželstva ..."

Prečítajte si inšpiratívne články o rôznych aspektoch SPOLOČNEJ HRY V MANŽELSTVE - o tom, ako sa v manželstve zohrať, ako byť spoluhráčmi a nie súpermi, aké pravidlá môžu spoločnej hre pomôcť aj o tom, čo prináša do vzťahu hravosť.


Prešovský NTM v RTVS

V stredu 13. februára 2019 bola v Správach RTVS odvysielaná reportáž o súťaži fotografií s témou "Hráme spolu v manželstve", ktorú pripravili v rámci NTM v Prešove.

Stojí za to si ju pozrieť v archíve RTVS (od 43. minúty) a možno sa inšpirovať pre budúci ročník...

Info o NTM 2019 v RTVS

Slovenská Televízia informovala o prebiehajúcom týždni manželstva v Ranných správach . Môžete si to pozrieť v archíve RTVS po 46. minúte.

Týždeň manželstva bol tiež témou relácie Dobré ráno, Slovensko