NTM 2018 aktuality

Ponúkame krátku ochutnávku z Gala večera, ktorým sme otvorili NTM 2018:


12. február - začiatok NTM na Slovensku

Tohtoročnú kampaň odštartujeme slávnostným Gala večerom "Umelci o manželstve" v koncertnej sieni Dvorana v Bratislave. Večer pripravilo OZ NTM spolu s občianskym združením Kresťania v meste. Záštitu na podujatím prevzal primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal.

Hudobným hosťom večera bude Sima Martausová a o svoj pohľad na manželstvo ako umenie sa s nami podelia niektoré z tvárí minulých ročníkov NTM: Štefan Bučko a Adriena Bartošová, Alena a Ivan Čermákovci a Michaela a Lukáš Králikovci. Moderátorkou večera bude čerstvá držiteľka ocenenia Krištáľové krídlo Dagmar Mozolová.

Naše pozvanie na gala večer prijali predstavitelia rôznych organizácií a združení, ktoré sa vo svojej činnosti zameriavajú práve na oblasť manželstva a rodiny.

 

Podpora kampane

Kampaň Národný týždeň manželstva môžete podporiť zaslaním SMS správy na číslo 8866 s textom
NTM v hodnote 1 € alebo NTM PLUS v hodnote 5 €.

ĎAKUJEME, že aj s vašou pomocou môže byť kampaň na podporu manželstva pripravovaná stále lepšie a príťažlivejšie!


Spoznajte lepšie svojho partnera s hrou DUET

Pri príležitosti Národného týždňa manželstva pripravili psychologičky a koučky z Centra pre tréning a rozvoj, ktoré sa venuje párom a rodinám, jedinečnú partnerskú hru DUET.

Hra DUET je určená pre partnerov, ktorí sa chcú spoločne zabaviť pri zaujímavých partnerských hádankách či plnení akčných úloh. Uhádnutím jednotlivých hádaniek sa dozvedia, ako dobre poznajú svojho partnera, plnením akčných úloh ho môžu prekvapiť. Pri hre môžu zažiť pekné spoločné chvíle a oddýchnuť si.

Hru si bude možné zakúpiť a zahrať počas NTM v príjemnom prostredí viacerých partnerských kaviarní po celom Slovensku!

Viac informácií o hre a zoznam kaviarní, kde bude hra k dispozícii, nájdete medzi podujatiami alebo na: https://www.ctar.sk/hraduet/


Predĺžte si týždeň manželstva

Zdá sa vám jeden týždeň na investovanie do vášho manželského vzťahu primálo? S ponukou portálu "chcem viac" si týždeň manželstva môžete predĺžiť na 8 týždňov. Stačí, keď sa na: www.chcemviac.com zaregistrujete na odber noviniek a od 18-teho februára dostanete e-mailom každý týždeň jednu kapitolu knihy "Ty a ja navždy" aj študijné video k danej kapitole. 


OZNAM o doručení náramkov a záložiek

Náramky a záložky, ktoré ste si objednali k tohtoročnej kampani, budú rozposielané posledný januárový týždeň, tak aby sa k Vám do začiatku NTM dostali.

Ďakujeme za Váš záujem a prajeme Vám veľa radosti z manželstva!

Inšpirácie pre manželstvo

K tohtoročnej téme Manželstvo - umenie lásky pre vás pripravujeme v záložke "O manželstve" podnetné články od odborníkov v oblasti vzťahov - psychológov, terapeutov a poradcov a tiež rozhovory s niektorými osobnosťami NTM z minulých ročníkov o tom, čo je pre nich v manželstve umením...


Počas Týždňa manželstva si budete môcť postupne pozrieť 5 krátkych videí zakladateľa NTM Richarda Kane o tom, čomu je dobré sa v manželskom vzťahu vyhnúť - začíname v pondelok 12.2.2018


Ponuka náramkov a záložiek k NTM 2018

Hoci už nie je možné objednať si personalizovaný náramok s Vašimi menami, stále si môžete objednať takéto kožené záložky alebo náramky s myšlienkou NTM 2018: 

Môžete ich darovať svojim priateľom, ponúknuť párom na podujatiach, ktoré zorganizujete vo Vašej komunite, alebo  si ich objednať pre seba ako viditeľný symbol Vášho rozhodnutia pestovať umenie milovať!

Objednajte TU


Možnosť pridať  Vaše podujatie 

Budeme radi, ak nám dáte vedieť o Vami plánovaných podujatiach v rámci NTM, ak sa s nami aj inými podelíte o Vaše nápady. Podujatie môžete pridať TU a my ho následne vložíme na stránku. Ďakujeme!