Aktuality                                          

Doprajte svojmu manželstvu dávku vitamínov

Od pondelka 12.2. do nedele 18.2. ponúkneme na našej stránke aj sociálnych sieťach tipy na pestrú stravu pre každé manželstvo, ktorá obsahuje dôležité vitamíny, potrebné pre vitálny vzťah.

Doprajte svojmu manželstvu potrebné vitamíny, aby váš vzťah bol zdravý a odolný voči nepriaznivým okolnostiam!


Zapojte sa do NTM 2024

  • Pokiaľ máte zopár ochotných priateľov, môžete spolu s nimi zorganizovať "Večer pre páry" vo vašom meste, obci či komunite. Naši tvoriví spolupracovníci z regiónov k tomu pripravili scenár, ktorý môže byť skvelou pomocou. Obsahuje množstvo kreatívnych nápadov, ako nenáročným a zábavným spôsobom spestriť svoj manželský vzťah ochutnávkou "vzťahových" vitamínov. Ak máte o scenár záujem, prihláste sa TU.
  • Pre vás, ktorí máte radi pohyb na čerstvom vzduchu a chcete dopriať prechádzku aj párom vo vašom okolí, bude v ponuke "pokladovka" s mobilnou aplikáciou ActionBound – ladená v kontexte témy "Vitamíny pre vzťah". Za pomoci aplikácie budú páry hľadať miesta, kde na nich budú čakať jednoduché úlohy pre načerpanie vitamínov pre vzťah. Do aplikácie iba vložíte geografické body v okolí, ktoré potom dvojice navštívia. Ak máte záujem získať obsah pre túto aktivitu, prihláste sa TU.
  • Niektorí však dobíjajú baterky skôr kultúrno-umeleckým zážitkom – ak vás oslovuje práve táto forma vitamínového občerstvenia, a chcete ju dopriať  dvojiciam v prostredí, kde žijete – máme ponuku koncertných programov speváčky Janais a tiež Márie Podhradskej, pripravených špeciálne pre NTM. Pre záujemcov o takéto koncerty počas Týždňa manželstva, vieme na vyžiadanie poskytnúť podmienky zo strany umelcov. Ozvite sa však čím skôr na: sochor@ntm.sk
  • Pokiaľ sa chcete zapojiť do NTM tým, že oslovíte inštitúcie či prevádzky vo vašom meste so žiadosťou o spoluprácu, či o výhody a zľavy pre manželov, máme pripravené nálepky "Hrdý partner NTM", ktoré môžu spolupracujúce subjekty použiť na spropagovanie svojho zapojenia sa do NTM. Nálepkou môžu označiť svoju prevádzku (kaviareň, predajňu, ...), alebo inštitúciu (knižnicu, vývesku úradu, ...). Ako malý darček k nálepkám vieme ponúknuť aj pero s logom NTM. Vyžiadajte si ich TU.

Nová pieseň, vytvorená pre NTM

Manželia Veronika a Martin Husovskí nahrali špeciálne pre Národný týždeň manželstva pieseň Zázrak. Autorom textu je Jozef Husovský a vo videoklipe sú použité fotografie manželov, ktorí sa aj takto verejne priznávajú k svojej láske.

Videoklip je možné použiť na akomkoľvek podujatí, ktoré sa organizuje v rámci Národného týždňa manželstva.  


Zistite, čo sa pre páry počas NTM 2024 pripravuje na rôznych miestach Slovenska:

Ak chystáte pre páry vo svojom okolí niečo aj vy, dajte nám o tom vedieť TU a my to zverejníme na mapke podujatí, aby sa o tom dozvedeli ďalší.