Aktuality                         

Prípravy NTM 2023 už odštartovali

V sobotu 1. októbra 2022 sme stretnutím dobrovoľníkov odštartovali prípravy budúceho ročníka Národného týždňa manželstva v regiónoch. Stretlo sa takmer 40 dobrovoľníkov z rôznych častí Slovenska, silné zastúpenie mal najmä východ a sever Slovenska. Spoločne sme premýšľali a snívali o tom, ako by budúci NTM mohol vyzerať. Tiež sme hľadali spôsoby, ako si navzájom pomáhať, ako zdieľať tipy aj programy a tiež, ako rozšíriť osvedčené nápady skúsených tímov do iných častí Slovenska. V ďalších ročníkoch NTM totiž chceme rozvíjať stratégiu "regióny regiónom".

Toto stretnutie bolo výnimočné a exkluzívne tým, že sa ho zúčastnil aj "zakladateľský pár" tejto promanželskej iniciatívy Richard a Maria Kane z Veľkej Británie. Povzbudili nás k vytrvalosti, odvahe, no aj k jednoduchosti. A tiež nás inšpirovali príbehmi a skúsenosťami z iných národov pri organizovaní Týždňa manželstva.


Nenechajte si ujsť novinky z kuchyne NTM 

Ak chcete byť informovaní o tom, čo sa chystá počas Národného týždňa manželstva a nič dôležité nechcete zmeškať, prihláste sa na odber noviniek TU.