Októbrová inšpirácia od protinožcov

14.10.2020

Od Národného týždňa manželstva v našich zemepisných šírkach už uplynulo niekoľko mesiacov, no v Austrálii na južnej pologuli si užívali Týždeň manželstva len nedávno. A hoci v inom termíne, podobne ako u nás, aj tam sa snažili povzbudiť manželské páry, aby urobili niečo pre prehĺbenie či osvieženie manželského vzťahu.

Dnes vám prinášame jednu z "austrálskych inšpirácií" pre páry:

Zamilované prekvapenia
Zamilované prekvapenia

V priebehu dnešného dňa napíšte jeden druhému zamilované odkazy a poschovávajte ich v dome, aute, záhrade či na balkóne... jednoducho kdekoľvek, kde ich ten druhý môže v nasledujúcich dňoch nájsť.

Pri písaní odkazov buďte tvoriví - môžu to byť vyznania lásky, povzbudenia, ubezpečenia, ocenenia, poďakovania,... Tiež buďte kreatívni v tom, kde odkazy necháte. Môžete ich napísať nepermanentnou fixou na zrkadlo, použiť malé lístočky a schovať ich pod vankúš, do obľúbenej šálky, pracovnej aktovky alebo kabelky, do vrecka saka, alebo nalepiť na monitor počítača, na spätné zrkadlo auta,... alebo použite moderné komunikačné kanály a napíšte zamilovanú správu do chatu alebo SMS-ky - možno aj keď ste spolu v jednej izbe! Jednoducho, snažte sa prekvapiť!

Odkazy na najprekvapivejších miestach si určite zdokumentujte - o niekoľko rokov to môže to byť vzácna spomienka nielen na austrálsky NTM, no tiež na to, že ten druhý si dal námahu, aby vám svoju lásku vyjadril prekvapivým spôsobom :-).