Vybočte zo stereotypu - prázdninová inšpirácia

09.07.2020

A je tu leto! Čas oddychu, dovoleniek, výletov a nových možností, ktoré ponúka letné počasie... Dobrá príležitosť vybočiť z každodenného stereotypu aj v našich manželských vzťahoch a prebudiť v nich priateľstvo, hravosť a romantiku!

A možno na to netreba tak veľa... Stačí využiť letné počasie a zmeniť zabehané stereotypy: napríklad namiesto večerného sedenia a zaspávania pri telke či počítači sa príjemne usaďte vonku - na balkóne, terase či v záhrade. Pripravte si nejaký obľúbený nápoj, niečo dobré k tomu (náročnejší si môžu uvariť naozaj dobrú večeru), rozsvieťte sviečky, vezmite teplú deku (pre prípad, že by sa náhle ochladilo), započúvajte sa do večerných zvukov a spomínajte napr. na to, čo dobré a zábavné ste spolu vo vašom manželstve zažili.

Ak pre takýto rozhovor alebo dovolenkový čas hľadáte nejakú novú inšpiráciu, objednajte si partnerskú hru DUET (vytvorenú pre minulý ročník NTM), ktorá vám prinesie zábavu, no tiež príležitosť otvoriť úplne nové témy a lepšie sa navzájom spoznať.

Využime teplé a voľnejšie letné dni na to, aby sme prebudili v našich vzťahoch priateľstvo a romantiku! Nepremeškajme tento čas!