Aktivita v prírode pre páry

Využite počas Národného týždňa manželstva zaujímavú outdoorovú aktivitu s použitím mobilnej aplikácie, "ušitej na mieru manželom".

Aplikácia obsahuje 7 geografických bodov, ku ktorým sa potrebujete dostať. Na každom geografickom bode je vytvorené jedinečné stanovište so zaujímavými otázkami a inšpiratívnymi úlohami. Záleží len na vás, kedy sa tejto aktivity zúčastníte. Nik vás nebude sprevádzať, všetky pokyny nájdete priamo v aplikácii.

Zistite v nasledujúcej mapke, či je aj pre váš región vytvorená špecifická verzia tejto aktivity. Ak áno, využite ju. V prípade, že sa vo vašom okolí nenachádza verzia s konkrétnymi geografickými bodmi, môžete využiť všeobecnú celonárodnú verziu.

Pre absolvovanie dobrodružnej prechádzky so svojou polovičkou v aplikácii Actionbound, urobte nasledujúce kroky:

1. Stiahnite si aplikáciu Actionbound v Apple App Store alebo v obchode Google Play 

2. Spustite stiahnutú aplikáciu a naskenujte špecifický QR kód pre vybrané mesto (QR kód nájdete,  keď kliknete na mesto v mapke) alebo nasledujúci QR kód (pre všeobecnú verziu, ktorú môžete použiť kdekoľvek na Slovensku)

3. A teraz sa už len teplo oblečte, poriadne si nabite mobil a vyberte sa na spoločnú manželskú prechádzku.

Veríme, že aj vďaka tejto aplikácii zažijete SPOLU zábavný a inšpiratívny čas a aj napriek tomu, že plníte úlohy samostatne, stanete sa súčasťou veľkej skupiny manželských párov, ktoré sa rovnakým spôsobom rozhodli stráviť čas vo dvojici.

Prajeme vám príjemnú spoločnú cestu. Vaše NTM